Team van Rudy

Je bent maar zo sterk als de mensen rondom je.

Rudy krijgt de hulp van een team van medewerkers die ervoor zorgen dat hij zijn functies als Schepen van de Stad Gent op de best mogelijke manier kan vervullen. 

Hieronder vind je een volledig overzicht van alle kabinetsmedewerkers van Rudy, Astrid en Annelies als sp.a-schepen, met elk hun eigen e-mailadres. Contact opnemen met Rudy zelf kan via het contactformulier.

 

Medewerkers van Schepen Rudy Coddens

Yasin Akyil is de agendabeheerder van Rudy Coddens. Voor al uw praktische vragen kan u bij hem terecht.

Contact: yasin.akyil@stad.gent

Medewerkers beleid, communicatie en ondersteuning

Communicatiecel Vooruit-schepenen Coddens en De Bruycker

Daan Nelen - daan.nelen@stad.gent

Nesrin Dinc - nesrin.dinc@stad.gent

Claude Beernaert - claude.beernaert@stad.gent

Bart Desnerck - bart.desnerck@stad.gent

Beleidscel Vooruit-schepenen Coddens en De Bruycker

Neelke Vernaillen - neelke.vernaillen@stad.gent

Matias Vandenbossche - matias.Vandenbossche@stad.gent

Tom Sierens - tom.sierens@stad.gent

Nathalie Dullemont - nathalie.dullemont@stad.gent

Brit Roels - brit.roels@stad.gent

Marc Cloet - marc.cloet@stad.gent

Marieke Poissonnier - marieke.poissonnier@stad.gent

 

Kabinetschef Algemeen Beleid: Lien Van de Velde - lien.vandevelde@stad.gent

Adjunct-kabinetschef Algemeen Beleid: Wannes Blondeel - wannes.blondeel@stad.gent

 

Ondersteuningscel Vooruit-schepenen Coddens en De Bruycker

Mieke Bossaert - mieke.bossaert@stad.gent

Yasin Akyil - yasin.akyil@stad.gent