Team van Rudy

Je bent maar zo sterk als de mensen rondom je.

Rudy krijgt de hulp van een team van medewerkers die ervoor zorgen dat hij zijn functies als Schepen van de Stad Gent op de best mogelijke manier kan vervullen. 

Hieronder vind je een volledig overzicht van alle kabinetsmedewerkers van Rudy, Astrid en Annelies als sp.a-schepen, met elk hun eigen e-mailadres. Contact opnemen met Rudy zelf kan via het contactformulier.

 

Medewerkers van Schepen Rudy Coddens

Rebecca Vandewalle is de kabinetssecretaris en rechterhand van Rudy Coddens.

Zij bewaakt alle grote beleidslijnen binnen de bevoegdheden van Rudy:  Sociaal beleid & Armoede, Gezondheid en zorg, Seniorenbeleid en Financiën. Rebecca volgt mee het college en de gemeenteraad op en de beslissingen binnen het bijzonder comité sociale dienst.

Contact: rebecca.vandewalle@stad.gent

Yasin Akyil is de agendabeheerder van Rudy Coddens. 

Contact: yasin.akyil@stad.gent

Medewerkers beleid, communicatie en ondersteuning

Beleidscel sp.a-schepenen Coddens, De Bruycker en Storms

Didier Moray - didier.moray@stad.gent

Neelke Vernaillen - neelke.vernaillen@stad.gent

Petrus D'haese - petrus.dhaese@stad.gent

Tom Sierens - tom.sierens@stad.gent

Marc Cloet - marc.cloet@stad.gent

Kaat Heirbrant - kaat.heirbrant@stad.gent

Marieke Poissonnier - marieke.poissonnier@stad.gent

Lien Van de Velde - lien.vandevelde@stad.gent

 

Communicatiecel sp.a-schepenen Coddens, De Bruycker en Storms

Laurens Teerlinck - laurens.teerlinck@stad.gent

Nesrin Dinc - nesrin.dinc@stad.gent

Claude Beernaert - claude.beernaert@stad.gent

Ondersteuningscel sp.a-schepenen Coddens, De Bruycker en Storms

Nele Van Uytsel - nele.vanuytsel@stad.gent

Dieter Vander Steene - dieter.vandersteene@stad.gent

Anja Van Gelderen - anja.vangelderen@stad.gent

Yasin Akyil - yasin.akyil@stad.gent

Carine Van der Straete - carine.vanderstraete@stad.gent