Team van Rudy

Je bent maar zo sterk als de mensen rondom je.

Rudy krijgt de hulp van een team van medewerkers die ervoor zorgen dat hij zijn functies als Schepen van de Stad Gent op de best mogelijke manier kan vervullen. 

Hieronder vind je een volledig overzicht van alle kabinetsmedewerkers van Rudy, Astrid en Annelies als sp.a-schepen, met elk hun eigen e-mailadres. Contact opnemen met Rudy zelf kan via het contactformulier.

 

Medewerkers van Schepen Rudy Coddens

Yasin Akyil is de agendabeheerder van Rudy Coddens. Voor al uw praktische vragen kan u bij hem terecht.

Contact: yasin.akyil@stad.gent

Medewerkers beleid, communicatie en ondersteuning

Communicatiecel sp.a-schepenen Coddens, De Bruycker en Storms

Laurens Teerlinck - laurens.teerlinck@stad.gent

Nesrin Dinc - nesrin.dinc@stad.gent

Claude Beernaert - claude.beernaert@stad.gent

Beleidscel sp.a-schepenen Coddens, De Bruycker en Storms

Neelke Vernaillen - neelke.vernaillen@stad.gent

Petrus D'haese - petrus.dhaese@stad.gent

Tom Sierens - tom.sierens@stad.gent

Marc Cloet - marc.cloet@stad.gent

Marieke Poissonnier - marieke.poissonnier@stad.gent

Seppe Cosyns - seppe.cosyns@stad.gent

Lien Braeckevelt - lien.braeckevelt@stad.gent

 

Kabinetschef Algemeen Beleid: Judith Perneel - judith.perneel@stad.gent

Adjunct-kabinetschef Algemeen Beleid: Lien Van de Velde - lien.vandevelde@stad.gent

 

Ondersteuningscel sp.a-schepenen Coddens, De Bruycker en Storms

Nele Van Uytsel - nele.vanuytsel@stad.gent

Dieter Vander Steene - dieter.vandersteene@stad.gent

Anja Van Gelderen - anja.vangelderen@stad.gent

Yasin Akyil - yasin.akyil@stad.gent